OstseeTherme Usedom
AQUADO na Facebooku

Nasza oferta

Pływanie niemowląt i dzieci do lat 4

Drodzy Rodzice

Pływanie dla dzieci i niemowlątZabawa i ćwiczenia w wodzie są doskonałą formą spędzenia wolnego czasu, dlatego postanowiliśmy stworzyć taką możliwość dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta
i okolic.

Zapraszamy na zajęcia rodziców z dziećmi od 3 miesiąca życia. Powszechnie wiadomo, że taka forma ruchu wpływa bardzo korzystnie na ogólny rozwój dzieci. Przebywanie przez 9 m-cy w brzuchu mamy sprawia, że w wodzie czują się bezpiecznie. Kiedy przychodzą na świat mają pierwotny odruch pływania, który stopniowo zanika, więc jego podtrzymywanie od wczesnych lat dziecięcych ma uzasadnione znaczenie. Specyfika srodowiska wodnego pozwala na swobodne poruszanie się, ćwiczy koordynację ruchową i sprawia, że dziecko jest radosne i zrelaksowane. Kiedy ciekawski maluch poznaje otaczający go świat bardzo ważne jest dostarczenie odpowiedniej ilości bodźców gwarantujących mu prawidłowy rozwój psychomotoryczny i fizyczny. Takich elementów na pewno nie zabraknie na naszych spotkaniach.

Pływanie dla dzieci i niemowlątZabawa i ćwiczenia w wodzie: stymulują rozwój ruchowy, wpływają bardzo korzystnie na koordynację ruchów, stanowią wspaniałą gimnastykę dla mięśni i stawów, wspomagają odporność organizmu na choroby, stanowią rozrywkę, dostarczają wielu nowych wrażeń, dzięki nim dziecko rozwija się szybciej od rówieśników, umacniają więzi pomiędzy rodzicem, a dzieckiem.

My rodzice wiemy, że czas spędzony z dzieckiem jest bezcenny. Dajemy Państwu możliwość radosnej zabawy z maluszkiem i ciekawego wspólnego spędzenia czasu.

Zapraszamy!