OstseeTherme Usedom
AQUADO na Facebooku

Nasza oferta

Nauka pływania dzieci, młodzieży i dorosłych

Nauka pływania dzieci, młodzieży i dorosłychPływanie jest dyscypliną sportu, którą może uprawiać każdy niezależnie od wieku. O znaczeniu pływania i korzyściach jakie z niego osiągamy nie trzeba nikogo przekonywać. Dlatego propozycję nauki i doskonalenia pływania kierujemy do dzieci, młodzieży i dorosłych.
Do początkujących i zaawansowanych.

System, którym szkolimy dzieci, pozwala na wyuczenie umiejętności pływackich bez względu na początkowy stopień zaawansowania. Dobór do grup o odpowiednim stopniu zaawansowania i wieku pozwala na szybsze przyswajanie łatwych do wykonania ruchów pływackich. Na efektywniejsze zdobywanie umiejętności ma wpływ niewielka liczba uczestników w grupie. Na naszych zajęciach nauka pływania staje się wspaniałą zabawą i niezwykłą przygodą.

Nauka odbywa się zgodnie z programem nauczania „Wodna Przygoda”, którego poszczególne etapy są dostosowane do wieku i możliwości uczestników. Rozbudowany system motywacyjny zachęca ich do zdobywania kolejnych umiejętności. Każde dziecko otrzymuje „Indeks pływaka” w którym „dokumentuje” osiągane stopnie w postaci naklejek otrzymywanych od trenera za poprawne zaliczenie kolejnych etapów nauki. Semestr kursu kończy lekcja pokazowa, podczas której rodzice mogą obserwować efekty nauki swoich pociech oraz uczestniczyć w uroczystym wręczaniu dyplomów.