OstseeTherme Usedom
AQUADO na Facebooku

Nasza oferta

Ratownictwo

Ratownictwo Wodne

W naszej szkole nie tylko uczymy pływania, lecz uczymy wspaniałej sztuki jaką jest RATOWANIE ŻYCIA ludzkiego.

Co roku w całej Polsce tonie mnóstwo osób. My chcemy Wam przekazać wiedzę, umiejętności i techniki, dzięki którym będziecie w stanie przestrzec, pomóc lub uratować komuś życie.

Dzięki współpracy z organizacją POLSKIE RATOWNICTWO WODNE, możemy wykorzystać Wasze umiejętności pływania do nauczenia Was jak pomóc osobie poszkodowanej w wodzie. Do tego celu służyć nam będzie program ratowniczy POLSKIE ODZNAKI RATOWNICZE.

Stając się członkiem organizacji PRW trafiasz do elitarnego społeczeństwa, gdzie uczysz się współpracy w grupie, spotykasz wielu wspaniałych ludzi, którzy chcą pomagać innym oraz spędzasz wspaniałe chwile pracując na jakimkolwiek obszarze wodnym.

Dlatego wdrażamy program POR, którego celem jest zdobycie uprawnień i zawodu RATOWNIKA WODNEGO.

Program jest dostosowany do Waszego wieku jak i umiejętności, ale należy się wykazać wysoką sprawnością i systematycznością w dążeniu do zaliczenia na poszczególne odznaki ratownicze.

Jeśli chcecie dowiedzieć się jak stać się członkiem Polskiego Ratownictwa Wodnego, jak stać się Ratownikiem Wodnym, kiedy jest najbliższe szkolenie zapraszamy do nas do biura, w którym uzyskacie wszelkie informacje.

ZAPRASZAMY